No event in the calendar
пон уто сре чет пет суб нед

Радно време ПУ"Полетарац" у објектима Сечањ и Крајишник је
од 6:30 до 16 часова

Старија васпитна група - Сечањ(групни рад), освојила је награду на ликовном конкурсу
" Подршка другарима--Буларди јуниор".

Организатор конкурса:
САВЕЗ УДРУЖЕЊА МЕДИЦИНСКИХ СЕСТАРА ПРЕДШКОЛСКИХ УСТАНОВА СРБИЈЕ.

IMG 0971291d87458e358be774b2c4b2da3a V

СИСТЕМАТСКИ ПРЕГЛЕДИ- обавештење за родитеље,законске заступнике деце         logopoletarac

Предшколска установа "Полетарац"  Сечањ обавештава све родитеље који су уписали децу у нашу установу, у законски обавезан Припремни предшколски програм, о следећем:
Систематски преглед за упис деце у 1. разред школске 2021/2022. године ће се обавити 22. и 23. маја.
Обавезан је за свако дете , спроводи се како би се проценило његово здравствено стање и зрелост, а састоји се од прегледа оториноларинголога, дефектолога, физијатра, офталмолога.

Лекари ( физијатар, дефектолог) ће прегледати малишане 22. и 23. маја.
Распоред здравственог прегледа деце:
22. мај – Јаша Томић, Сечањ од 07-13 часова
23. мај – Банатска Дубица, Јарковац, Неузина,Конак, Шурјан, Крајишник, Бока,Сутјеска од 08:30

Молимо родитеље да се придржавају распореда прегледа, уз обавезно ношење заштитних маски .
Обавештење о прегледу код лекара офталмолога и оториноларинголога биће накнадно објављено.

Директорка, Наташа Рађеновић

cip cip2

Предшколска установа „ Полетарац" Сечањ, укључена је у пројекат „Предшколска онлајн заједница учења – учимо и мењамо праксу“који реализује ЦИП-Центар за интерактивну педагогију (ЦИП Центар) у сарадњи са УНИЦЕФ-ом и уз подршку Министарствa просвете, науке и технолошког развоја (МПНТР).

Нови услови живота, изазвани пандемијом корона вируса КОВИД-19, постављају изазов пред запослене у предшколским установама- како пружити подршку родитељима на даљину.

Једна од важних активности која се реализује у оквиру овог пројекта јесте подршка породицама, која је кључна за одржавање услова за добробит деце, посебно у овим измењеним неповољним околностима. Подршка је потребна СВИМ породицама, како онима чија деца бораве у вртићу, тако и онима чија деца из било ког разлога нису у вртићу.

Центар за интерактивну педагогију је креирао промо видео о видео обукама, које можете погледати  ОВДЕ